• TRT-1
    YABANCI SİNEMA 'KAÇIŞ YOK'
    01:40
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU
    03:15
    SEKSENLER
    04:00
    ASLAN AİLEM
    05:10
    DR.YEREBAKAN İLE HAYATIN RİTMİ
    08:15
    ALİŞAN İLE HAYATA GÜLÜMSE
    09:30
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU
    12:15
    BENİ BÖYLE SEV
    13:15
    SEKSENLER
    16:30
    ANA HABER
    19:00
    İDDİALARIN AKSİNE
    19:55
    BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI
    20:00
    TÜRK SİNEMASI 'AHLAT AĞACI'
    23:25
  • STAR TV
    SÖZ / TKR
    05:00
    MESUT YAR İLE BUGÜN/ 677
    07:00
    SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN /96
    09:45
    GERÇEĞİN PEŞİNDE / 498
    13:00
    SÖZ / TKR
    16:00
    STAR HABER
    18:30
  • TV-8
    ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ
    00:15
    DİZİ
    03:00
    DİZİ
    05:00
    OYNAT BAKALIM
    06:30
    8'DE SAĞLIK
    07:15
    MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2. SAYFA
    08:30
    MASTERCHEF TÜRKİYE
    11:15
    ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ
    16:00
    MASTERCHEF TÜRKİYE
    20:00
  • TEVE2
    KELİME OYUNU
    01:15
    TEVE2 MAGAZİN MASASI
    02:15
    AKASYA DURAĞI
    04:00
    KIRIK HAYATLAR
    05:00
    HIRSIZ POLİS
    06:00
    TATLI HAYAT
    07:00
    TEVE2 MAGAZİN MASASI
    08:45
    AKASYA DURAĞI
    10:30
    ANNEM
    12:15
    FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?
    14:00
    ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ
    16:00
    KELİME OYUNU
    19:45
    TATLI HAYAT
    21:15
    KANIT
    23:30
  • ATV
    ZAHİDE YETİŞ İLE MUTFAK BAHANE
    04:25
    MARIA İLE MUSTAFA
    06:25
    KAHVALTI HABERLERİ
    08:00
    MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
    10:00
    ATV GÜN ORTASI
    13:00
    ZAHİDE YETİŞ İLE MUTFAK BAHANE
    14:00
    ESRA EROL'DA
    16:20
    ATV ANA HABER BÜLTENİ
    19:00
  • SHOW TV
    ÜÇ KURUŞ
    01:45
    AŞK LAFTAN ANLAMAZ
    04:15
    KUZEY YILDIZI İLK AŞK
    06:00
    DR. ENDER SARAÇ'LA SAĞLIKLI
    10:15
    GELİN EVİ
    12:15
    DİDEM ARSLAN YILMAZLA VAZGEÇME
    15:00
    SENİN HAYATIN
    18:10
    SHOW ANA HABER
    18:45
    GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW
    20:00
  • KANALD
    LOGAN: WOLVERINE
    01:30
    GELİNİM MUTFAKTA
    03:30
    KÜÇÜK AĞA
    04:45
    SİHİRLİ ANNEM
    07:00
    NELER OLUYOR HAYATTA
    09:00
    ASİ
    11:00
    GELİNİM MUTFAKTA
    13:00
    ARKA SOKAKLAR
    16:00
    KANAL D ANA HABER
    19:00
    JURRASIC WORLD: YIKILMIŞ...
    20:00
    CAMDAKİ KIZ
    22:30
  • FOX
    MASKE SEN KİMSİN - TEKRAR
    01:30
    PETROL SEVDASI
    03:30
    KEFARET - TEKRAR
    05:30
    KADIN - TEKRAR
    06:00
    İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE...
    08:00
    EKONOMİ ARASI
    10:47
    ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN
    10:52
    KADİR EZİLDİ İLE...
    13:00
    FULYA İLE UMUDUN OLSUN
    16:45
    SELÇUK TEPELİ İLE...
    19:00
    MAHKUM
    20:00
    MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE
    23:45
  • a2
    İKİMİZİN SIRRI
    01:00
    GENÇLİĞİM EYVAH
    04:00
    KERTENKELE
    06:00
    BENİ BIRAKMA
    08:00
    ÇOCUKLAR DUYMASIN
    09:10
    ÇOCUKLAR DUYMASIN
    10:10
    BEZ BEBEK
    11:15
    YAHŞİ CAZİBE
    13:35
    ALEMİN KIRALI
    15:45
    KIRGIN ÇİÇEKLER
    18:45
    MARAŞLI
    22:00
  • beyaz-tv
    DÜNYALAR ÇARPIŞIYOR
    01:15
    MAYIN
    03:15
    KURAN-I KERİM CÜZ
    05:15
    DÜNYALAR ÇARPIŞIYOR
    06:00
    O DA BURADA
    08:00
    SÖYLEMEZSEM OLMAZ [CANLI]
    08:45
    HAYATTA HER ŞEY VAR - CANLI
    11:00
    KALK GİDELİM
    13:00
    BELMA BELEN'LE GEZİYORUZ
    15:45
    KURTLAR VADİSİ PUSU
    16:45
    BEYAZ ANA HABER [CANLI]
    18:30
    NİNJA 2
    19:30
    KAR KÜREYİCİ
    21:30
    NE VAR NE YOK - CANLI
    23:30
  • ntv
    BUGÜN YARIN
    00:00
    PARANIN NABZI
    00:50
    HAVA DURUMU
    00:55
    BUGÜN YARIN
    01:00
    GECE GÜNDÜZ
    01:35
    HAVA DURUMU
    01:55
    HABER BÜLTENİ
    02:00
    HAVA DURUMU
    02:10
    HAYATIN SENİN ELİNDE
    02:15
    HABER BÜLTENİ
    03:00
    HAYATIN SENİN ELİNDE
    03:10
    HAVA DURUMU
    03:55
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    DÜNYANIN HABERİ
    04:35
    LAF ARAMIZDA
    04:50
    GÖKHAN ABUR İLE HAVA DURUMU
    04:55
    HABER BÜLTENİ
    05:00
    HAVA DURUMU
    05:10
    0->100
    05:15
    HAVA DURUMU
    05:55
    HABER BÜLTENİ
    06:00
    PARANIN NABZI
    06:40
    LİFESTYLE
    06:45
    LAF ARAMIZDA
    06:50
    GÖKHAN ABUR İLE HAVA DURUMU
    06:55
    MESUT YAR İLE BUGÜN
    07:00
    GERİ SAYIM
    09:30
    HAVA DURUMU
    09:55
    HABER MERKEZİ
    10:00
    PARANIN NABZI
    10:05
    ÖZEL RÖPORTAJ / MEHMET MUŞ [Tİ
    10:10
    HAVA DURUMU
    10:55
    HABER MERKEZİ
    11:00
    PİYASA EKRANI
    11:35
    LAF ARAMIZDA
    11:40
    SPOR
    11:45
    HAVA DURUMU
    11:55
    HABER MERKEZİ
    12:00
    PİYASA EKRANI
    12:20
    PARANIN NABZI
    12:40
    SPOR
    12:45
    HAVA DURUMU
    12:55
    ÖĞLE BÜLTENİ
    13:00
    PİYASA EKRANI
    13:50
    GÖKHAN ABUR İLE HAVA DURUMU
    13:55
    ÖĞLE BÜLTENİ
    14:00
    PİYASA EKRANI
    14:15
    SPOR
    14:20
    FİNANS KAFE
    14:30
    PARANIN NABZI
    14:50
    HAVA DURUMU
    14:55
    ÖĞLE BÜLTENİ
    15:00
    PARANIN NABZI
    15:40
    SPOR
    15:45
    HAVA DURUMU
    15:55
    GÜNÜN İÇİNDEN
    16:00
    PARANIN NABZI
    16:20
    SPOR
    16:25
    DÜNYANIN HABERİ
    16:35
    LAF ARAMIZDA
    16:50
    HAVA DURUMU
    16:55
    GÜNÜN İÇİNDEN
    17:00
    PARANIN NABZI
    17:30
    GECE GÜNDÜZ
    17:35
    HAVA DURUMU
    17:55
    GÜNÜN İÇİNDEN
    18:00
    PİYASA EKRANI
    18:40
    SPOR
    18:45
    HAVA DURUMU
    18:55
    AKŞAM HABERLERİ
    19:00
    PİYASA EKRANI
    19:45
    ANA HABER ÖZET
    19:50
    GÖKHAN ABUR İLE HAVA DURUMU
    19:55
    ANA HABER
    20:00
    PİYASA EKRANI
    20:50
    HAVA DURUMU
    20:55
    YAKIN PLAN
    21:00
    HAVA DURUMU
    22:55
    BUGÜN YARIN
    23:00
    PARANIN NABZI
    23:50
    GÖKHAN ABUR İLE HAVA DURUMU
    23:55
  • haberturk
    HABER BÜLTENİ
    00:00
    HT 360 GECE
    01:00
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    GÜN BAŞLIYOR
    06:00
    PARA GÜNDEM
    09:00
    GÜN ORTASI
    12:00
    SPOR BÜLTENİ
    13:45
    HABERTÜRK MANŞET
    14:00
    SPOR BÜLTENİ
    15:45
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    AKŞAM HABERLERİ
    17:00
    ANA HABER BÜLTENİ
    19:00
    NEDİR NE DEĞİLDİR?
    21:00
  • ulke-tv
    HABER
    01:30
    ÜLKEDE ERKEN GÜNDEM
    07:00
    ÜLKEDE BUGÜN
    10:00
    DÜNDEN BUGÜNE
    10:15
    ÜLKEDE BUGÜN
    11:00
    YOL HİKAYESİ [TEKRAR]
    11:15
    ÜLKEDE BUGÜN
    12:00
    ÖNCE SAĞLIK
    12:15
    ÖĞLE AJANSI
    13:00
    EN İYİSİ GEZMEK [TEKRAR]
    13:15
    ÖĞLE AJANSI
    14:00
    AİLEM İÇİN
    14:15
    ULUSLARARASI GÜNDEM
    15:00
    AKŞAMA DOĞRU
    16:00
    TOPRAKTAN SOFRAYA
    16:15
    AKŞAMA DOĞRU
    17:00
    TARİHTE YÜRÜYEN ADAM [T]
    17:15
    TOPRAKTAN SOFRAYA
    18:00
    ÜLKE ANA HABER
    19:00
    HABER SERVİSİ
    20:00
    CAN VEREN PERVANELER
    22:00
    EN SIRADIŞI
    22:30
  • 360
    BEN BİLİRİM [TEKRAR]
    00:30
    AİLELER YARIŞIYOR [TEKRAR]
    02:00
    CEVAP SORUDA [TEKRAR]
    03:30
    GEZMEK OLSUN [TEKRAR]
    04:30
    GÖKYÜZÜNDEN [TEKRAR]
    05:30
    TÜRK SİNEMASI
    06:00
    DOKTORUM YANIMDA
    08:00
    TÜRK SİNEMASI
    10:00
    AİLELER YARIŞIYOR [TEKRAR]
    12:00
    TÜRK SİNEMASI
    15:00
    CEVAP SORUDA [TEKRAR]
    17:00
    BEN BİLİRİM
    19:00
    AİLELER YARIŞIYOR
    21:00
    CEVAP SORUDA
    23:00
  • tlc
    BEN KİMİNLE EVLENMİŞİM?
    00:30
    BEN KİMİNLE EVLENMİŞİM?
    01:00
    KASABADA CİNAYET
    01:30
    ÖLÜMCÜL BAĞLILIK
    02:25
    ŞEYTAN İŞİ
    03:10
    YA SEV YA SAT
    03:55
    TALİHİMDEKİ EV
    04:40
    TALİHİMDEKİ EV
    05:00
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    05:20
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    05:40
    EMLAK AVCILARI
    06:00
    EMLAK AVCILARI
    06:30
    RÜYA GİBİ EVLER
    07:00
    RÜYA GİBİ EVLER
    07:30
    YA SEV YA SAT
    08:00
    İKİNCİ ŞANS
    09:00
    TALİHİMDEKİ EV
    10:00
    TALİHİMDEKİ EV
    10:30
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    11:00
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    11:30
    AL, ONAR, SAT
    12:00
    AL, ONAR, SAT
    12:30
    İKİNCİ ŞANS
    13:00
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    14:00
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    14:30
    BU NASIL OTEL!
    15:00
    GÖL EVLERİ
    16:00
    GÖL EVLERİ
    16:30
    TAREK İLE EVİNİ YENİLE
    17:00
    MUHTEŞEM TAŞ EVLER
    18:00
    TALİHİMDEKİ EV
    18:30
    TALİHİMDEKİ EV
    19:00
    YA SEV YA SAT
    19:30
    ŞİKAGO EVLERİ
    20:30
    KUMSAL EVİ AVCILARI
    21:30
    KUMSAL EVİ AVCILARI
    22:00
    100 GÜNDE RÜYA EV
    22:30
    ACIMASIZ KIŞ
    23:30
  • kanal-7
    TV FİLMİ
    01:00
    KANAL 7 DE SABAH
    06:30
    ANA BENİ BOŞASANA
    07:45
    MUHABBET KAPISI
    09:30
    NERMİN'İN ENFES MUTFAĞI
    11:30
    BENİM ADIM MELEK
    12:45
    MUTFAĞIM ŞAHANE
    14:30
    CAN YOLDAŞIM
    15:30
    KANAL 7 HABER SAATİ
    18:00
    EMANET
    19:00
    BAŞ TACIM
    21:15
    İSLAM BÜLBÜLLERİ
    23:30
  • cnn-turk
    TARAFSIZ BÖLGE [T]
    01:00
    ANA HABER [T]
    04:30
    A'DAN Z'YE
    06:00
    GÜNE MERHABA
    09:00
    GÜNDEM
    12:00
    BUGÜN
    14:00
    GÜNLÜK
    16:00
    ANA HABER
    18:00
    GECE GÖRÜŞÜ
    20:45
  • haber-global
    ELİF ÖZKUL İLE GECE AJANSI
    00:00
    HABER BÜLTENİ
    02:00
    HABER BÜLTENİ
    03:00
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    HABER BÜLTENİ
    05:00
    TÜRKİYE'DE SABAH
    06:00
    YENİ GÜN
    09:00
    EKONOMİ
    09:45
    YENİ GÜN
    10:00
    YENİ GÜN
    11:00
    GÜNDEM
    12:00
    GÜNDEM
    13:00
    EKONOMİ
    13:35
    SPOR
    13:45
    GÜNDEM
    14:00
    GÜNÜN NABZI
    15:00
    GÜNÜN NABZI
    16:00
    GÜNÜN NABZI
    17:00
    ANA HABER
    18:00
    SİYASET ÖZEL
    20:30
  • TV Net
    HABER
    01:00
    KONUŞMAK LAZIM
    01:10
    SERT SORULAR
    03:30
    SORMASAM OLMAZ
    05:00
    HATİM
    06:00
  • TGRT Haber
    25. SAAT
    00:00
    GECE HABERLERİ
    01:00
  • bloomberg-ht
    BLOOMBERG MARKETS
    00:30
    BLOOMBERG TECHNOLOGY
    01:00
    BLOOMBERG DAYBREAK: AUSTRALIA
    02:00
    BLOOMBERG DAYBREAK: ASIA
    03:00
    BLOOMBERG MARKETS: CHINA OPEN
    05:00
    BLOOMBERG MARKETS: ASIA
    06:00
    BLOOMBERG DAYBREAK MIDDLE EAST
    08:00
    BLOOMBERG DAYBREAK: EUROPE
    09:00
    BLOOMBERG MARKETS
    10:00
    BLOOMBERG MARKETS: EUROPEAN...
    11:00
    BLOOMBERG SURVEILLANCE
    12:00
    BLOOMBERG SURVEILLANCE
    13:00
    BLOOMBERG SURVEILLANCE
    14:00
    BLOOMBERG SURVEILLANCE
    15:00
    BLOOMBERG SURVEILLANCE
    16:00
    BLOOMBERG MARKETS: THE OPEN
    17:00
    BLOOMBERG MARKETS: AMERICAS
    18:00
    BLOOMBERG MARKETS: EUROPEAN...
    19:00
    BLOOMBERG BALANCE OF POWER
    20:00
    BLOOMBERG TECHNOLOGY
    21:00
    THE DAVID RUBENSTEIN SHOW, ...
    22:00
    LEADERS WITH LACQUA
    22:30
    BLOOMBERG MARKETS: THE CLOSE
    23:00
  • Nat Geo Wild
    YUKON VETERİNERİ
    00:35
    DÖVÜŞ KULÜBÜ
    01:25
    SIRA DIŞI CANLILAR
    02:15
    SIRA DIŞI CANLILAR
    03:00
    AFRİKA'NIN ÖLÜMCÜL AVCILARI
    03:45
    BİR SÜRÜNÜN DOĞUŞU
    04:30
    LEOPAR VE SIRTLAN
    05:15
    AMERİKA'NIN EN KOMİK...
    06:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    06:45
    VAHŞİ DOĞA KANUNLARI
    07:30
    VAHŞİ DOĞA KANUNLARI
    07:50
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    08:15
    SİVRİ DİŞLER
    09:00
    KUTUP AYILARININ DÜNYASI
    09:50
    KUTUP AYILARININ DÜNYASI
    10:40
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    11:30
    SİVRİ DİŞLER
    12:20
    GÖKYÜZÜ SAFARİSİ
    13:10
    KIZIL NEHİR
    14:00
    DÖVÜŞ KULÜBÜ ÖZEL
    14:50
    DÖVÜŞ KULÜBÜ ÖZEL
    15:40
    DÖVÜŞ KULÜBÜ ÖZEL
    16:30
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    17:20
    YETENEKLİ DR. POL
    18:10
    DÖVÜŞ KULÜBÜ
    19:00
    MUHTEŞEM YIRTICILAR
    20:00
    MUHTEŞEM YIRTICILAR
    21:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    22:00
    MUHTEŞEM YIRTICILAR
    22:50
    YETENEKLİ DR. POL
    23:45
  • Ekotürk
    GÜN ORTASI
    00:00
    AÇIK SORULAR
    01:00
    BORSA TEKNİK
    02:00
    YAŞANABİLİR DÜNYA
    03:00
    EMTİA PİYASASI
    03:30
    YÖNETİM KATI
    04:00
    YÜKSELEN ASYA
    04:30
    BORSA TEKNİK
    05:00
    KÜLTÜR SANAT EKRANI
    06:00
    STÜDYO VOA
    06:30
    SABAH EKRANI
    07:00
    PİYASA YÖNÜ
    08:00
    BEKLENTİ RAPORU
    08:30
    PİYASA ANALİZ
    09:00
    İLK SEANS
    09:50
    KRİPTO PARA
    10:40
    PARATONER
    11:00
    STÜDYO DUBAİ
    11:10
    PARATONER
    11:30
    EMTİA PİYASASI
    12:00
    GÜN ORTASI
    12:30
    İŞİN GÜZEL YANI
    13:30
    BORSA TEKNİK
    14:00
    YATIRIM DÜNYASI
    15:00
    AKADEMİ
    15:30
    SPOR EKONOMİSİ
    16:00
    GÜN SONU
    16:30
    ANA HABER BÜLTENİ
    18:00
    STÜDYO ZÜRİH
    19:00
    SON SEANS
    19:30
    AÇIK SORULAR
    20:30
    BORSA TEKNİK
    21:30
    STÜDYO VOA
    22:30
    PEMBE MASA
    23:00
  • DMAX
    BAGAJ SAVAŞLARI
    00:15
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    00:45
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    01:15
    TAMİRAT TADİLAT
    01:45
    YABANDA 100 GÜN
    02:40
    ALTIN PEŞİNDE: PARKER'IN YOLU
    03:25
    ALTIN PEŞİNDE:DAVE TURIN'İN...
    04:10
    ALASKA'NIN MİMARLARI
    04:55
    NASIL YAPILIR?
    05:35
    NASIL YAPILIR?
    06:00
    NASIL YAPILIR?
    06:30
    HAVALI ALETLER
    07:00
    ALTIN PEŞİNDE: PARKER'IN YOLU
    07:25
    ALTIN PEŞİNDE:DAVE TURIN'İN...
    08:25
    KIRSALDA YAŞAMAK ZOR: RANEY...
    09:25
    KIRSALIN USTALARI
    10:25
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    11:20
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    11:50
    ANTİKA AVCILARI
    12:20
    ANTİKA AVCILARI
    12:45
    BAGAJ SAVAŞLARI
    13:10
    BAGAJ SAVAŞLARI
    13:40
    İKİNCİ EL KRALLARI
    14:10
    İKİNCİ EL KRALLARI
    14:35
    DEPO SAVAŞLARI
    15:05
    DEPO SAVAŞLARI
    15:30
    NASIL YAPILMIŞ?
    16:00
    NASIL YAPILMIŞ?
    16:25
    TAMİRAT TADİLAT
    16:55
    HURDA AVCILARI
    17:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    18:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    19:25
    KIRSALDA YAŞAMAK ZOR: RANEY...
    19:55
    EVEREST HAVA KURTARMA EKİBİ
    20:55
    BEAR GRYLLS-CEHENNEMDEN KAÇIŞ
    21:55
    ANTİKA AVCILARI
    22:55
    ANTİKA AVCILARI
    23:25
    BAGAJ SAVAŞLARI
    23:55
  • cartoon-network
    CLARENCE
    00:10
    CLARENCE
    00:35
    KAFADAR AYILAR
    01:00
    KAFADAR AYILAR
    01:25
    ADVENTURE TIME
    01:50
    ADVENTURE TIME
    02:15
    UNCLE GRANDPA
    02:40
    KRAL ŞAKİR
    03:05
    KRAL ŞAKİR
    03:30
    KRAL ŞAKİR
    03:55
    KRAL ŞAKİR
    04:20
    KRAL ŞAKİR
    04:45
    KRAL ŞAKİR
    05:10
    KRAL ŞAKİR
    05:35
    KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM
    06:00
    KRAL ŞAKİR
    06:25
    OGGY VE HAMAMBÖCEKLERİ
    07:00
    OGGY VE HAMAMBÖCEKLERİ
    07:30
    YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR
    08:00
    YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR
    08:30
    KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM
    09:00
    KRAL ŞAKİR
    09:30
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    10:00
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    10:30
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    11:00
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    11:30
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    12:00
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    12:30
    CARTOONITO KUŞAĞI -
    13:00
    MR. BEAN
    13:30
    MR. BEAN
    14:00
    KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM
    14:30
    KRAL ŞAKİR
    15:00
    CRAIG'İN KRALLIĞI
    15:30
    CRAIG'İN KRALLIĞI
    16:00
    TEEN TITANS GO!
    16:30
    TEEN TITANS GO!
    17:00
    SEVİMLİ KAHRAMANLAR HİKAYELER
    17:30
    KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM
    18:00
    KRAL ŞAKİR
    18:30
    KRAL ŞAKİR
    19:00
    DC SUPER HERO GIRLS
    19:30
    DC SUPER HERO GIRLS
    20:00
    SEVİMLİ KAHRAMANLAR HİKAYELER
    20:30
    ELMA VE SOĞAN
    21:00
    ELMA VE SOĞAN
    21:30
    KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM
    22:00
    KRAL ŞAKİR
    22:25
    TEEN TITANS GO!
    22:50
    TEEN TITANS GO!
    23:20
    GUMBALL
    23:45
  • disney-channel
    ZATONYA
    00:05
    BOYSTER
    00:18
    BOYSTER
    00:40
    HAYRİ CANAVARGİL
    01:05
    HAYRİ CANAVARGİL
    01:28
    ZATONYA
    01:51
    BOYSTER
    02:04
    BOYSTER
    02:27
    HAYRİ CANAVARGİL
    02:51
    HAYRİ CANAVARGİL
    03:14
    ZATONYA
    03:37
    BOYSTER
    03:50
    BOYSTER
    04:13
    HAYRİ CANAVARGİL
    04:37
    ZATONYA
    05:00
    MUCİZE
    05:15
    FINEAS VE FÖRB
    05:38
    BİNGO VE ROLI'NİN MACERALARI
    06:00
    BİNGO VE ROLI'NİN MACERALARI
    06:30
    BİNGO VE ROLI'NİN MACERALARI
    06:52
    BİNGO VE ROLI'NİN MACERALARI
    07:22
    VAMPIRINA
    07:52
    VAMPIRINA
    08:22
    CİVCİV TAKIMI
    08:52
    BLUEY
    09:22
    BLUEY
    09:30
    PİJAMASKELİLER
    09:40
    FINEAS VE FÖRB
    10:05
    ASLAN KORUYUCULAR
    10:30
    RONKS DEVRİ
    11:00
    FURIKI
    11:30
    DUCKTALES
    12:00
    DUCKTALES
    12:30
    GHOSTFORCE
    13:00
    GHOSTFORCE
    13:30
    FINEAS VE FÖRB
    14:00
    BAYKUŞ EVİ
    14:15
    BAYKUŞ EVİ
    14:45
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    15:15
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    15:45
    ZATONYA
    16:15
    ZATONYA
    16:25
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    16:45
    GHOSTFORCE
    17:15
    GHOSTFORCE
    17:45
    MUCİZE
    18:15
    MUCİZE
    18:45
    MUCİZE
    19:15
    ZATONYA
    19:45
    ZATONYA
    19:55
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    20:15
    ESRARENGİZ KASABA
    20:45
    ESRARENGİZ KASABA
    21:15
    FINEAS VE FÖRB
    21:37
    FINEAS VE FÖRB
    22:00
    BAYKUŞ EVİ
    22:30
    BAYKUŞ EVİ
    22:52
    STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI
    23:20
    STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI
    23:42
  • Minika GO
    KOYUN SHAUN
    00:00
    MOLLY
    00:30
    MACERACI YÜZGEÇLER
    01:00
    NEŞELİ DÜNYAM
    01:30
    HIZLI AYAKLAR
    02:00
    ALPMAN
    02:30
    KRATT KARDEŞLER
    03:00
    MACERACI YÜZGEÇLER
    03:30
    NEŞELİ DÜNYAM
    04:00
    HIZLI AYAKLAR
    04:30
    ALPMAN
    05:00
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    05:30
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    06:00
    GERONIMO STILTON
    06:30
    MONDO YAN
    07:00
    KOYUN SHAUN
    07:30
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    08:00
    OSCAR ÇÖLLERDE
    08:30
    KRATT KARDEŞLER
    09:00
    MY LITTLE PONY
    09:25
    BUNU BİLİYOR MUSUN?
    09:45
    DINO DANA
    10:15
    MOLLY
    10:40
    NEŞELİ DÜNYAM
    11:05
    NEŞELİ DÜNYAM
    11:30
    HIZLI AYAKLAR
    11:55
    KOYUN SHAUN
    12:20
    MONDO YAN
    12:55
    GERONIMO STILTON
    13:25
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    13:50
    KRATT KARDEŞLER
    14:30
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    14:55
    MY LITTLE PONY
    15:20
    OSCAR ÇÖLLERDE
    15:45
    BUNU BİLİYOR MUSUN?
    16:20
    DINO DANA
    16:50
    TRANSFORMERS CYBERVERSE
    17:15
    POWER RANGERS
    17:45
    KOYUN SHAUN
    18:20
    KRATT KARDEŞLER
    18:55
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    19:20
    OSCAR ÇÖLLERDE
    19:50
    MONDO YAN
    20:20
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    20:50
    GGO FUTBOL
    21:25
    GERONIMO STILTON
    22:30
    OSCAR ÇÖLLERDE
    23:00
    TRANSFORMERS CYBERVERSE
    23:30
  • trt-çocuk
    ÇİZGİ FİLM 'MAYSA VE BULUT'
    00:15
    ÇİZGİ FİLM 'ASLAN'
    00:35
    ÇİZGİ FİLM 'ELİF VE ARKADAŞ...
    01:00
    ÇİZGİ FİLM 'NASREDDİN HOCA ...
    01:25
    ÇİZGİ FİLM 'KAPTAN PENGU VE...
    01:50
    ÇİZGİ FİLM 'EGE İLE GAGA'
    02:05
    ÇİZGİ FİLM 'BULMACA KULESİ'
    02:30
    ÇİZGİ FİLM 'YADE YADE'
    02:55
    ÇİZGİ FİLM 'NASREDDİN HOCA ...
    03:20
    ÇİZGİ FİLM 'ASLAN'
    03:50
    ÇİZGİ FİLM 'ELİF VE ARKADAŞ...
    04:25
    ÇİZGİ FİLM 'TRAFİK TAYFA'
    04:35
    ÇİZGİ FİLM 'RAFADAN TAYFA'
    05:00
    ÇİZGİ FİLM 'KARE'
    05:25
    ÇİZGİ FİLM 'İBİ'
    05:50
    ÇİZGİ FİLM 'KAPTAN PENGU VE...
    06:15
  • trt-2
    HAVA DURUMU
    00:55
    GÜN SONU
    01:00
    HAVA DURUMU
    02:55
    HABER 03
    03:00
    HAVA DURUMU
    03:55
    HABER 04
    04:00
    VAPURDA ÇAY SİMİT SOHBET
    04:10
    HABER 05
    05:00
    KALKINMA AJANDASI
    05:50
    HAVA DURUMU
    05:55
    HABER 06
    06:00
    HAVA DURUMU
    06:55
    TRT HABER'DE DÜN BUGÜN
    07:00
    EKONOMİ 7/24
    09:30
    HAVA DURUMU
    09:55
    SATIR BAŞI
    10:00
    SPOR
    10:45
    HAVA DURUMU
    10:55
    SATIR BAŞI
    11:00
    İŞİTME ENGELLİLER HABER BÜL...
    11:40
    HAVA DURUMU
    11:55
    SATIR BAŞI
    12:00
    DÜNYA GÜNDEMİ
    12:40
    HAVA DURUMU
    12:55
    ÖĞLE ANA HABER
    13:00
    PİYASA RAPORU
    13:50
    HAVA DURUMU
    13:55
    HABER AJANDASI
    14:00
    SPOR
    14:45
    HAVA DURUMU
    14:55
    HABER AJANDASI
    15:00
    HAVA DURUMU
    15:55
    HABER AJANDASI
    16:00
    HAVA DURUMU
    16:55
    SICAK HABER
    17:00
    HAVA DURUMU
    17:55
    SICAK HABER
    18:00
    PİYASA RAPORU
    18:50
    HAVA DURUMU
    18:55
    SICAK HABER
    19:00
    HAVA DURUMU
    19:50
    ANA HABERE DOĞRU
    19:55
    ANA HABER 20
    20:00
    HAVA DURUMU
    20:55
    BİRİNCİ SAYFA
    21:00
    HAVA DURUMU
    21:55
    GECE BAKIŞI
    22:00
  • TRT Arapça
    ALAKHBAR
    00:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    00:30
    ALAKHBAR
    01:00
    ALMAJAL
    02:00
    TRANSIT
    03:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    03:30
    MUTAQADAT AL SHOOB
    04:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    04:30
    ALMAJAL
    05:00
    WA LANA WAQFA
    06:00
    MOSAIC
    06:30
    A PLACE CALLED PAKISTAN
    07:00
    MEN HAKY
    07:30
    ALMAJAL
    08:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    09:00
    WA LANA WAQFA
    09:30
    ALAKHBAR
    10:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    10:30
    ALAKHBAR
    11:00
    HADITH ALMEDIA
    11:30
    MUTAQADAT AL SHOOB
    12:00
    TRANSIT
    12:30
    ALAKHBAR
    13:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    14:00
    QISSA VEMA FIHA
    14:30
    ALAKHBAR
    15:00
    WA LANA WAQFA
    15:30
    ALAKHBAR
    16:00
    MEN HAKY
    16:30
    ALAKHBAR
    17:00
    HADITH ALMEDIA
    18:00
    MOSAIC
    18:30
    ALAKHBAR
    19:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    19:30
    ALAKHBAR
    20:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    20:30
    WA LANA WAQFA
    21:00
    QISSA VEMA FIHA
    21:30
    ALAKHBAR
    22:00
    ALMAJAL
    23:00
  • TRT Kürdi
    VAKİT NASIL GEÇTİ
    00:15
    YASEMİN ÇİÇEĞİ
    01:05
    AŞK MEKTUPLARI
    02:05
    YEŞİLÇAM FİLMLERİ AĞLIYORUM
    02:50
    TARIM
    04:20
    SİZ NE DİYORSUNUZ
    05:05
    KÜRTÇE ÖĞRENİYORUM LATİNCE
    05:30
    HATİM MEALİ
    06:00
    SOKAK SOKAK
    07:00
    HABER SABAH HABERLERİ
    08:00
    YAŞAM
    09:30
    GÜNAYDIN
    10:00
    HABER YURTTAN HABERLER
    12:00
    TATLIM BENİM
    12:30
    ÇEVRE BİLİNCİ
    13:30
    NEHİR
    14:15
    ŞAFİ İLMİHALİ
    15:15
    SİZ NE DİYORSUNUZ
    16:00
    BİR DÜNYA YAŞAM
    16:25
    HAVA DURUMU ZAZACA
    16:55
    HABER ZAZACA HABER
    17:00
    KÜRTÇE ÖĞRENİYORUM LATİNCE
    17:25
    HAVA DURUMU SORANİCE
    17:55
    HABER SORANİCE HABER
    18:00
    MEVSİMLİK GÖÇ
    18:25
    HAVA DURUMU KURMANCİ
    19:25
    HABER ANA HABER
    19:30
    NE DEDİN
    20:15
    ÖZEL YAYIN
    21:15
    RÊZANÎ
    22:00
    SEYDA
    23:00
    NE DEDİN
    23:45
  • TRT Avaz
    TÜRKLER
    00:00
    MİRAS
    00:30
    OFFROAD GÜNLÜĞÜ
    01:00
    KUZEY YILDIZI
    01:30
    USTA ELLER
    02:00
    GÖÇEN LEZZETLER
    02:30
    PASTANE
    03:00
    İSTİKLAL MARŞI
    03:58
    AVAZ HABER
    04:00
    HERKES İÇİN SPOR
    04:30
    OSMANLI SARAYLARI
    05:00
    MİRAS
    05:30
    GÜRCÜ MUHACİRLERİ
    06:00
    TAŞ MEKTUPLAR
    06:30
    DÜNÜN ÖZETİ
    07:00
    TANIKLARIN GÖZÜYLE SÜRGÜN
    07:20
    VİZYON TÜRKİYE
    07:30
    ÇALGILARIN DİLİNDEN YUNUS
    08:00
    NE VARSA İÇİNDEDİR
    08:30
    GÖÇEN LEZZETLER
    09:00
    PASTANE
    09:30
    HANGİMİZ SEVMEDİK
    10:30
    AVRASYA GÜNDEMİ
    13:00
    OSMANLI SARAYLARI
    14:00
    ÇALGILARIN DİLİNDEN YUNUS
    14:30
    HARP VE SULH
    15:00
    TÜRKLER
    16:00
    KAZAKİSTAN HABER
    16:30
    KIRGIZCA HABER
    16:35
    ÖZBEKÇE HABER
    16:40
    TÜRKMENCE HABER
    16:45
    AZERBAYCAN HABER
    16:50
    RUSÇA HABER
    16:55
    AVAZ GÜNDEM
    17:00
    ŞAMPİYON
    17:20
    OSMANLI SARAYLARI
    20:00
    NE VARSA İÇİNDEDİR
    20:30
    AVAZ HABER
    21:00
    VİZYON TÜRKİYE
    21:30
    TAŞ MEKTUPLAR
    22:00
    GÜRCÜ MUHACİRLERİ
    22:30
    HARP VE SULH
    23:00
  • TRT World HD
    NEWS
    00:00
    ROUNDTABLE
    00:30
    THE NEWSMAKERS
    01:00
    MONEY TALKS
    01:30
    NEWS
    02:00
    INSIDE AMERICA
    02:30
    NEWS
    03:00
    BEYOND THE GAME
    03:30
    NEWS
    04:00
    ROUNDTABLE
    04:30
    NEWS
    05:00
    MONEY TALKS
    05:30
    STORYTELLER
    06:00
    NEWS
    07:00
    ACROSS THE BALKANS
    07:30
    NEWS
    08:00
    ROUNDTABLE
    08:30
    NEWS
    09:00
    BEYOND THE GAME
    09:30
    NEWS
    10:00
    THE NEWSMAKERS
    10:30
    NEWSHOUR
    11:00
    INSIDE AMERICA
    12:00
    ROUNDTABLE
    12:30
    NEWS
    13:00
    ACROSS THE BALKANS
    13:30
    THE NEWSMAKERS
    14:00
    THE PIPE DREAM
    14:30
    NEWSHOUR
    15:00
    BEYOND THE GAME
    16:00
    STRAIT TALK
    16:30
    NEWS
    17:00
    INSIDE AMERICA
    17:30
    THE NEWSMAKERS
    18:00
    ROUNDTABLE
    18:30
    NEWSHOUR
    19:00
    NEWS
    20:00
    AFRICA MATTERS
    20:30
    THE NEWSMAKERS
    21:00
    NEXUS
    21:30
    NEWSHOUR
    22:00
    BEYOND THE GAME
    23:00
    STRAIT TALK
    23:30
  • TRT Belgesel
    HAYVAN EVLERİ [SESLİ BETİML...
    00:45
    DÜNYADA ÇOCUK OLMAK
    01:35
    ZOR YAPILAR
    02:05
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU [SESLİ BE...
    02:55
    YURTSUZ KRALİÇE [SESLİ BETİ...
    03:45
    ESME
    04:40
    YİYECEĞİN SERÜVENİ [SESLİ B...
    05:35
    ORTADOĞU YABAN HAYATI [SESL...
    06:00
    TANITIM
    06:55
    İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
    06:58
    SAVAŞIN EFSANELERİ
    07:00
    KAYA KARTALI
    07:55
    ZAMAN MAKİNESİ
    08:25
    ASLAN KRALİÇELER
    08:55
    EN TEHLİKELİ OKUL YOLLARI[S...
    09:50
    67 49 32 KUZEY
    10:45
    YARAMAZLAR KREŞİ
    11:45
    ZOR YAPILAR
    12:35
    ETME BULMA
    13:25
    AİLENİN YENİ ÜYESİ 'TÜRKİYE...
    13:55
    FORMÜLSÜZ HAYAT
    15:00
    SIFIR ATIK
    15:55
    GURURLU KÜKREYİŞ
    16:25
    DOĞU'NUN KAYIP SİLÜETLERİ
    17:15
    SEN DE TANIK OL
    17:45
    SU SAVAŞLARI [SESLİ BETİMLE...
    18:15
    DÜNYAYI İYİLİK KURTARACAK
    19:10
    YİYECEĞİN SERÜVENİ [SESLİ B...
    20:00
    BÜYÜK AİLE ÇİFTLİĞİ [SESLİ ...
    20:30
    ULAK
    21:20
    BAŞKA BİR ÖYKÜ 'ZAVAR ÇOCU...
    22:15
    KÖTÜLÜĞÜN ENDÜSTRİSİ
    22:55
    YARAMAZLAR KREŞİ
    23:20
  • TRT Okul
    EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ
    00:15
    YERLİ SİNEMA: MURTAZA
    01:15
    GÜNSELİ KATO İLE MİYAKO'DAN...
    03:00
    ARAMIZDA MÜZİK VAR
    04:00
    GERİ DÖNÜŞEN SANAT
    04:45
    GEZİYORUM
    05:00
    YILMAZ ERDOĞAN İLE ÖĞRENCE
    05:30
    BELGESEL: BATIYA DOĞRU AKAN...
    06:30
    HAYAT SANAT
    07:30
    SADE SAZ
    08:00
    GELENEKSEL KIYAFETLER
    08:20
    ANADOLU ARKEOLOJİSİ
    08:30
    BİR RESİM BİR HİKAYE
    09:00
    FOTOĞRAFLAR
    09:30
    EVLİYA ÇELEBİ
    09:45
    TARİHİN RUHU
    10:30
    FELSEFE SÖYLEŞİLERİ
    11:00
    HAYAT SANAT
    12:00
    COĞRAFYADAN KÜLTÜRE BAĞ
    12:30
    EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ
    13:00
    YERLİ SİNEMA: MURTAZA
    14:00
    ARAMIZDA MÜZİK VAR
    15:45
    GÜNSELİ KATO İLE MİYAKO'DAN...
    16:30
    SESSİZCE
    17:30
    TÜRKİYE EKSPRESİ
    17:50
    HAYAT SANAT
    18:00
    SİNEM ÇAPRAZ İLE LEZZET ATLASI
    18:30
    SİNEMA +
    19:00
    GERİ DÖNÜŞEN SANAT
    19:45
    KARAR PERDESİ
    20:00
    FELSEFE SÖYLEŞİLERİ
    21:00
    YABANCI SİNEMA: BABAM [FATHER]
    22:00
    SİNEMA +
    23:45
  • TRT Müzik
    SEVGİLERİMLE MUAZZEZ ERSOY
    00:00
    HEY GİDİ GÜNLER
    01:30
    SAZIN DİLİNDEN
    02:00
    DİLHAN
    03:00
    NAĞMELER
    04:00
    MASTER RİTİM
    04:45
    SİYAH BEYAZ
    05:30
    EZGİLER
    06:00
    İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
    07:00
    KLİPARK
    07:05
    NAĞMELER
    08:00
    EZGİLER
    08:45
    GÜNAYDIN
    09:45
    YENİ SAHNE
    10:45
    ARMONİ
    11:15
    OYUN HAVALARI
    11:45
    MÜZİK DÜNYASI
    12:00
    YEDİ İKLİM
    12:15
    MAZİDEN GELEN
    13:00
    MÜZİK ATÖLYESİ
    13:15
    CÜMBÜŞÜN PEŞİNDE
    14:15
    SİYAH BEYAZ
    14:45
    KAYITHANE
    15:15
    MAKÂMAT
    16:00
    3 SES
    16:45
    EN SEVİLEN 10
    17:00
    HEY GİDİ GÜNLER
    17:15
    MAZİDEN GELEN
    17:45
    BOĞAZİÇİ SESLERİ
    18:00
    BATIDAN DOĞUDAN
    18:45
    AŞİKÂR
    19:00
    ZAMÂNE
    20:00
    İPEK YOLU
    21:00
    YADİGÂR
    22:15
    ÇINARALTI
    23:15
    KLARNET FESTİVALİ
    23:45
  • TRT Turk
    EV SİNEMASI KUŞAĞI 'SESSİZ ...
    01:40
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU
    03:15
    SEKSENLER
    04:00
    ASLAN AİLEM
    05:10
    DR.YEREBAKAN İLE HAYATIN RİTMİ
    08:15
    ALİŞAN İLE HAYATA GÜLÜMSE
    09:30
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU
    12:15
    BENİ BÖYLE SEV
    13:15
    SEKSENLER
    16:30
    ANA HABER
    19:00
    İDDİALARIN AKSİNE
    19:55
    BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI
    20:00
    TÜRK SİNEMASI 'AHLAT AĞACI'
    23:25
  • trt-spor
  • Halk TV
    HALK TV
    01:00
    HALK TV
    02:00
    HALK TV
    03:00
    HALK TV
    04:00
    HALK TV
    05:00
    HALK TV
    06:00
    GÜNAYDIN TÜRKİYE
    07:00
    NEDEN SONUÇ
    09:00
    MEDYA MAHALLESİ
    11:00
    HABER MASASI
    13:00
    KADRAJ
    16:00
    HALK ANA HABER
    18:00
    KONUŞMAZSAK OLMAZ
    20:00
    AÇIKÇA
    21:00
  • 24
    GÜNÜN MANŞETİ
    01:00
    BRİFİNG SAATİ
    02:00
    SORU - YORUM
    02:30
    ESAS MESELE
    04:30
  • Diyanet TV
  • Sports TV
  • fb-tv
    FENERBAHÇE HDIS.-S.S.M.PERUGİA
    00:00
    40+
    01:30
    FATİH VATAN SPOR - FENERBAHÇE
    02:00
    GECE HABERİ TEKRAR
    03:30
    FENERBAHÇE OPET - AYDIN BŞB
    03:45
    FAST & BOLD
    05:00
    MAÇ SAATİ
    05:30
    AVRUPADAN FUTBOL
    07:00
    MAÇ SAATİ
    07:30
    40+
    09:00
    TARİHTE BUGÜN
    09:30
  • TV 100
    ÇÖZÜM
    02:30
    GECE HABERLERİ
    03:30
    HABER BÜLTENİ
    04:30
    GÜN UYANIYOR
    06:00
    10'DAN 12'YE
    09:30
    HABERDE GÜN ORTASI
    12:00
    HABER BÜLTENİ
    13:30
    GÜNE BAKIŞ
    14:30
    ÖZGE İLE KAHVE BAHANE
    17:00
    HABER BÜLTENİ
    17:30
    OSMAN ÇAPOĞLU İLE ANA HABER
    18:00
    ÇÖZÜM
    19:15
    SAĞLI - SOLLU
    20:00
    GECE HABERLERİ
    23:30
  • Kral Pop Radyo
    POP MÜZİK
    00:00
    MERT RUSCUKLU
    07:00
    POP MÜZİK
    09:00
    ÇELİK
    10:00
    POP MÜZİK
    12:00
    ÖYKÜ GÜLERSÖNMEZ
    13:00
    POP MÜZİK
    15:00
    ONUR ALP İZGİ
    16:00
    BAY J
    18:00
    POP MÜZİK
    20:00
Bülent SOYLU Krediloji.com