• TRT-1
    KIBRIS ZAFERE DOĞRU
    01:20
    PAPATYA ÇOCUK
    03:25
    3'TE 3
    03:50
    İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
    05:48
    MUHTEŞEM KRALİÇE
    05:50
    YABANCI SİNEMA 'AĞAÇ'
    08:45
    TOZKOPARAN İSKENDER
    11:10
    KIBRIS ZAFERE DOĞRU
    12:50
    TEŞKİLAT
    15:50
    ANA HABER
    19:00
    GÖNÜL DAĞI
    20:00
  • STAR TV
    SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN/TKR
    02:15
    SÖZ / TKR
    04:30
    PULSAR / TKR
    07:15
    ÇİZGİ FİLM KUŞAĞI-60
    09:30
    BURCU İLE HAFTA SONU / 120
    10:00
    BİR DEMET TİYATRO / TKR
    12:15
    ANNEMİZİ SAKLARKEN / TKR
    14:00
    SÖZ / TKR
    16:45
    STAR HABER
    18:45
    ARKADAŞIM HOŞGELDİN / TKR
    22:15
  • TV-8
    EMRE DORMAN İLE...
    00:15
    ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ
    01:30
    MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2. SAYFA
    04:00
    OYNAT BAKALIM
    06:30
    OYNAT BAKALIM
    07:15
    ÇOOK YAŞA
    08:30
    SÜPER 1 TAKIM
    09:45
    BİR YEMEK OLSAN
    10:00
    O SES TÜRKİYE
    20:00
  • TEVE2
    KELİME OYUNU
    01:15
    TEVE2 MAGAZİN MASASI
    02:15
    MÜZİK
    04:00
    ANNEM
    05:00
    IHLAMURLAR ALTINDA
    06:00
    YABANCI DAMAT
    08:00
    TEVE2 İŞ DÜNYASI
    10:00
    NURSEL'LE EVİN TADI
    11:00
    REHBER
    12:30
    ÇOK GEZENTİ
    14:00
    ÇOCUKLAR DUYMASIN
    15:30
    ÇOCUKLAR DUYMASIN
    18:00
    KELİME OYUNU
    19:45
    BEN BİLMEM EŞİM BİLİR
    21:15
    MASUM
    23:30
  • ATV
    ZAHİDE YETİŞ İLE MUTFAK BAHANE
    03:00
    BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
    05:15
    ATV' DE HAFTA SONU
    07:30
    KALP YARASI
    12:40
    BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
    15:50
    ATV ANA HABER BÜLTENİ
    19:00
  • SHOW TV
    AVCI
    00:15
    AVCI
    02:15
    AŞK LAFTAN ANLAMAZ
    03:45
    YENİ GELİN
    06:00
    CUMARTESİ SÜRPRİZİ
    10:00
    BİR ŞANSIM OLSA
    13:00
    SHOW ANA HABER
    18:45
  • KANALD
    YARGI
    00:15
    BÜYÜK KIYAMET
    03:00
    KÜÇÜK AĞA
    04:15
    SİHİRLİ ANNEM
    07:00
    KONUŞTUKÇA
    08:30
    MAGAZİN D CUMARTESİ
    09:45
    ARDA'NIN MUTFAĞI
    13:00
    CAMDAKİ KIZ
    14:00
    YARGI
    16:15
    KANAL D ANA HABER
    19:00
    ŞARKILAR BİZİ SÖYLER
    20:00
  • FOX
    YASAK ELMA - TEKRAR
    01:45
    KAMERA ARKASI - TEKRAR
    03:45
    KEFARET - TEKRAR
    04:15
    KADIN - TEKRAR
    05:45
    İLKER KARAGÖZ İLE...
    08:30
    EKONOMİ ARASI
    11:15
    MEMET ÖZER İLE MUTFAKTA
    11:22
    KAMERA ARKASI
    12:15
    EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY-TEKRA
    13:00
    KANUNSUZ TOPRAKLAR - TEKRAR
    16:00
    GÜLBİN TOSUN İLE...
    19:00
    MASKE SEN KİMSİN
    20:00
    ELKIZI - TEKRAR
    23:30
  • a2
  • beyaz-tv
    SİVASTOPOL SAVAŞI
    01:15
    ADELE'NİN OLAĞANÜSTÜ MACERALAR
    03:15
    KURAN-I KERİM CÜZ
    05:15
    SİVASTOPOL SAVAŞI
    06:00
    UYAN TÜRKİYEM [CANLI]
    08:00
    İYİ Kİ VARSIN
    11:00
    DUYDUK DUYMADIK
    12:00
    GÜN BUGÜN
    13:00
    GÜZELLİK OLSUN
    14:00
    GİZEM'LE ALİ'NİN ROTASI
    15:00
    NESLİM GÜNGEN'LE YENİ BİR SEN
    16:00
    BELMA BELEN'LE GEZİYORUZ
    17:00
    BEYAZ ANA HABER [CANLI]
    18:30
    ALTIN PUSULA
    19:30
    BIÇAĞIN İKİ YÜZÜ 3
    21:30
    BEYAZ FUTBOL - CANLI
    23:30
  • ntv
    BUGÜN YARIN
    00:00
    PARANIN NABZI
    00:50
    HAVA DURUMU
    00:55
    BUGÜN YARIN
    01:00
    GECE GÜNDÜZ
    01:35
    HAVA DURUMU
    01:55
    HABER BÜLTENİ
    02:00
    HAVA DURUMU
    02:10
    N FUTBOL
    02:15
    HAVA DURUMU
    02:55
    HABER BÜLTENİ
    03:00
    HAVA DURUMU
    03:10
    METE ÇUBUKÇU İLE PASAPORT
    03:15
    HAVA DURUMU
    03:55
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    LİFESTYLE
    04:45
    LAF ARAMIZDA
    04:50
    HAVA DURUMU
    04:55
    HABER BÜLTENİ
    05:00
    HAVA DURUMU
    05:10
    KIRILMA ANI
    05:15
    HAVA DURUMU
    05:55
    HABER BÜLTENİ
    06:00
    HAVA DURUMU
    06:10
    HALKIN MUTFAĞI
    06:15
    HAVA DURUMU
    06:55
    HABER BÜLTENİ
    07:00
    HAVA DURUMU
    07:30
    GECE GÜNDÜZ
    07:35
    LAF ARAMIZDA
    07:50
    HAVA DURUMU
    07:55
    HABER BÜLTENİ
    08:00
    0->100
    08:25
    HAVA DURUMU
    08:55
    HABER BÜLTENİ
    09:00
    MACERASEVER
    09:15
    HAVA DURUMU
    09:55
    HABER BÜLTENİ
    10:00
    AYRICALIKLI ROTALAR
    10:10
    SPOR
    10:45
    HAVA DURUMU
    10:55
    HABER BÜLTENİ
    11:00
    SPOR
    11:20
    TEKNO HAYAT
    11:30
    LAF ARAMIZDA
    11:50
    HAVA DURUMU
    11:55
    HABER BÜLTENİ
    12:00
    SPOR
    12:10
    HALKIN SANATI
    12:15
    HAVA DURUMU
    12:55
    HABER BÜLTENİ
    13:00
    LIFESTYLE
    13:50
    HAVA DURUMU
    13:55
    HABER BÜLTENİ
    14:00
    ESRARENGİZ İSTANBUL
    14:15
    HAVA DURUMU
    14:55
    HABER BÜLTENİ
    15:00
    SPOR
    15:20
    BAKIŞ
    15:30
    HAVA DURUMU
    15:55
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    METE ÇUBUKÇU İLE PASAPORT
    16:10
    HAVA DURUMU
    16:55
    HABER BÜLTENİ
    17:00
    SPOR
    17:40
    HAVA DURUMU
    17:55
    HABER BÜLTENİ
    18:00
    SPOR
    18:10
    HALKIN MUTFAĞI
    18:20
    HAVA DURUMU
    18:55
    HABER BÜLTENİ
    19:00
    HAYATIN SENİN ELİNDE
    19:10
    HAVA DURUMU
    19:40
    N FUTBOL DEVRE ARASI
    19:45
    ANA HABER
    20:00
    HAVA DURUMU
    20:50
    N FUTBOL
    20:55
    HAVA DURUMU
    21:55
    HABER BÜLTENİ
    22:00
    LAF ARAMIZDA
    22:50
    HAVA DURUMU
    22:55
    HABER BÜLTENİ
    23:00
    NTV BELGESEL KUŞAĞI
    23:20
    HAVA DURUMU
    23:55
  • haberturk
    HABER BÜLTENİ
    00:00
    ENİNE BOYUNA
    00:30
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    AIRPORT
    06:15
    HABER BÜLTENİ
    07:00
    BURASI HAFTASONU
    08:00
    HABER BÜLTENİ
    12:00
    SPOR BÜLTENİ
    13:45
    HABER BÜLTENİ
    14:00
    NE YAPSAK?
    14:30
    HABER BÜLTENİ
    15:00
    SPOR BÜLTENİ
    15:45
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    SPOR BÜLTENİ
    16:45
    HABER BÜLTENİ
    17:00
    SPOR BÜLTENİ
    17:45
    HABER BÜLTENİ
    18:00
    ANA HABER BÜLTENİ
    19:00
    TEKE TEK
    21:00
    HABER BÜLTENİ
    23:00
  • ulke-tv
  • 360
    BEN BİLİRİM [TEKRAR]
    00:30
    ANADOLUDAYIZ [TEKRAR]
    02:00
    MAKSAT YARIŞMAK OLSUN [TEKRAR]
    03:00
    CEVAP SORUDA [TEKRAR]
    03:30
    GEZMEK OLSUN [TEKRAR]
    04:30
    TÜRK SİNEMASI
    06:00
    ANADOLUDAYIZ [TEKRAR]
    07:00
    MAKSAT YARIŞMAK OLSUN [TEKRAR]
    07:30
    TÜRK SİNEMASI
    08:30
    TÜRK SİNEMASI
    10:00
    TÜRK SİNEMASI
    12:00
    GEZMEK OLSUN
    14:00
    TÜRK SİNEMASI
    15:00
    ANADOLUDAYIZ
    17:00
    BEN BİLİRİM [TEKRAR]
    18:15
    AİLELER YARIŞIYOR [TEKRAR]
    19:45
    TÜRK SİNEMASI
    21:30
    AİLELER YARIŞIYOR [TEKRAR]
    23:30
  • tlc
    BEN KİMİNLE EVLENMİŞİM?
    00:30
    BEN KİMİNLE EVLENMİŞİM?
    01:00
    KASABADA CİNAYET
    01:30
    ÖLÜMCÜL BAĞLILIK
    02:25
    ŞEYTAN İŞİ
    03:10
    YA SEV YA SAT
    03:55
    TALİHİMDEKİ EV
    04:40
    TALİHİMDEKİ EV
    05:00
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    05:20
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    05:40
    EMLAK AVCILARI
    06:00
    EMLAK AVCILARI
    06:25
    GÖL EVLERİ
    06:50
    GÖL EVLERİ
    07:20
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    07:50
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    08:20
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    08:50
    KÜÇÜK EV, BÜYÜK AİLE
    09:20
    ESKİ SEMT YENİ EV
    09:50
    ESKİ SEMT YENİ EV
    10:50
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    11:50
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    12:20
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    12:50
    BÜYÜK PASTA YARIŞI
    13:20
    AĞIR KARDEŞLER
    13:50
    10 GÜNDE 10 YIL GENÇ
    14:50
    MAKUL ŞÜPHE
    15:50
    HARABEDEN HARİKAYA
    16:50
    HARABEDEN HARİKAYA
    17:50
    BU EV KOLAY SATILIR
    18:50
    BU EV KOLAY SATILIR
    19:20
    EŞSİZ EVLER
    19:50
    EŞSİZ EVLER
    20:20
    YA SEV YA SAT
    20:50
    YA SEV YA SAT
    21:50
    TAREK İLE EVİNİ YENİLE
    22:50
    TAREK İLE EVİNİ YENİLE
    23:20
    KÖTÜLÜK YANIBAŞIMDA
    23:50
  • kanal-7
    TV FİLMİ
    01:00
    KANAL 7 DE SABAH
    06:30
    MERHABA HAYAT
    08:00
    NURSAÇAN'LA SOHBETLER
    09:50
    GÜNDÜZ GECE
    11:30
    EVLERİNİZE SAĞLIK
    13:10
    DÜNYANIN TADI
    15:10
    CAN YOLDAŞIM
    16:00
    KANAL 7 HAFTA SONU HABERLERİ
    18:00
    YEMİN
    19:00
    BAŞ TACIM
    21:15
    GÜNDÜZ GECE [TEKRAR]
    23:30
  • cnn-turk
    AKIL ÇEMBERİ [ T ]
    01:00
    ANA HABER
    04:30
    GÜNE MERHABA HAFTA SONU
    07:00
    HER ŞEYDEN ÖNCE
    08:20
    HABER
    09:00
    HAFTA SONU
    10:00
    HABER
    11:00
    YEŞİL DOĞA
    11:30
    HABER
    12:00
    HABER
    13:00
    BAŞTAN SONA SAĞLIK
    16:45
    5N1K
    17:00
    HAFTA SONU ANA HABER
    18:00
  • haber-global
    ELİF ÖZKUL İLE GECE AJANSI
    00:00
    HABER BÜLTENİ
    02:00
    HABER BÜLTENİ
    03:00
    HABER BÜLTENİ
    04:00
    HABER BÜLTENİ
    05:00
    HABER BÜLTENİ
    06:00
    HABER BÜLTENİ
    07:00
    HABER BÜLTENİ
    08:00
    HABER BÜLTENİ
    09:00
    HABER BÜLTENİ
    10:00
    HABER BÜLTENİ
    11:00
    HABER BÜLTENİ
    12:00
    A'DAN Z'YE SAĞLIK
    12:30
    HABER BÜLTENİ
    13:00
    HABER BÜLTENİ
    14:00
    HABER BÜLTENİ
    15:00
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    SPOR
    16:45
    HABER BÜLTENİ
    17:00
    POSTER
    17:35
    HAFTA SONU ANA HABER
    18:00
    NEDEN ?
    20:00
  • TV Net
    DERİN TARİH
    01:00
    İLİM İRFAN SAATİ
    03:00
    BİN 1
    04:00
    HATİM
    06:00
  • TGRT Haber
    25. SAAT
    00:00
  • bloomberg-ht
    BLOOMBERG MARKETS
    00:30
    BLOOMBERG TECHNOLOGY
    01:00
    BLOOMBERG WALL STREET WEEK
    02:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    03:00
    LEADERS WITH LACQUA
    03:30
    EMMA BARNETT MEETS: AI WEIWEI
    04:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    04:30
    THE DAVID RUBENSTEIN SHOW, ...
    05:00
    ATHLETE EMPIRE: ALEX RODRIGUEZ
    05:30
    BLOOMBERG WALL STREET WEEK
    06:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    07:00
    LEADERS WITH LACQUA
    07:30
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    08:00
    LEADERS WITH LACQUA
    08:30
    BLOOMBERG WEALTH WITH DAVID...
    09:00
    BLOOMBERG WEALTH WITH DAVID...
    09:30
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    10:00
    LEADERS WITH LACQUA
    10:30
    BLOOMBERG WALL STREET WEEK
    11:00
    ATHLETE EMPIRE: ALEX RODRIGUEZ
    12:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    12:30
    LEADERS WITH LACQUA
    13:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    13:30
    BLOOMBERG WALL STREET WEEK
    14:00
    BLOOMBERG GREEN
    15:00
    BLOOMBERG FRONT ROW
    15:30
    BLOOMBERG FRONT ROW
    16:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    16:30
    THE DAVID RUBENSTEIN SHOW, ...
    17:00
    BLOOMBERG WEALTH WITH DAVID...
    17:30
    BLOOMBERG WALL STREET WEEK
    18:00
    LEADERS WITH LACQUA
    19:00
    ATHLETE EMPIRE: ALEX RODRIGUEZ
    19:30
    BLOOMBERG WEALTH WITH DAVID...
    20:00
    LEADERS WITH LACQUA
    20:30
    THE DAVID RUBENSTEIN SHOW, ...
    21:00
    BLOOMBERG GREEN
    21:30
    EMMA BARNETT MEETS: AI WEIWEI
    22:00
    BLOOMBERG FRONT ROW
    22:30
    LEADERS WITH LACQUA
    23:00
    BLOOMBERG STUDIO 1.0
    23:30
  • Nat Geo Wild
    YUKON VETERİNERİ
    00:35
    DÖVÜŞ KULÜBÜ
    01:25
    YIRTICI SOYLARI
    02:15
    YIRTICI SOYLARI
    03:00
    SIRA DIŞI CANLILAR
    03:45
    İNANILMAZ AFRİKA YILANI
    04:30
    GERGEDANLARIN PEŞİNDE
    05:15
    PATRON TİMSAH
    06:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    06:45
    VAHŞİ DOĞA KANUNLARI
    07:30
    VAHŞİ DOĞA KANUNLARI
    07:50
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    08:15
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    09:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    09:50
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    10:40
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    11:30
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    12:20
    DUMANLI PARS'IN DÖNÜŞÜ
    13:10
    CESAR MILAN: PİTBULL'UMU...
    14:00
    VAHŞİ UGANDA: CENNETTEKİ...
    14:50
    GÜNEY AFRİKA:AŞIRI UÇLARIN...
    15:40
    AFRİKA'NIN ÖLÜMCÜL AVCILARI
    16:30
    AFRİKA'NIN ÖLÜMCÜL AVCILARI
    17:20
    AFRİKA'NIN ÖLÜMCÜL AVCILARI
    18:10
    SHARKATRAZ
    19:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    20:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    21:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    22:00
    COLUMBUS'UN SIRLARI
    22:50
    YETENEKLİ DR. POL ÖZEL
    23:45
  • Ekotürk
    GÜN ORTASI
    00:00
    AÇIK SORULAR
    01:00
    BORSA TEKNİK
    02:00
    GELECEK İÇİN EĞİTİM
    03:00
    EMTİA PİYASASI
    03:30
    SEKTÖREL BAKIŞ
    04:00
    KÜLTÜR SANAT EKRANI
    04:45
    BORSA TEKNİK
    05:00
    DOSTLARIMIZ
    06:00
    STÜDYO VOA
    06:30
    KÜLTÜR SANAT EKRANI
    07:00
    YÖNETİM KATI
    07:30
    CESUR ADIMLAR
    08:00
    SPOR EKONOMİSİ
    09:00
    YAŞANABİLİR DÜNYA
    09:30
    SEKTÖREL BAKIŞ
    10:00
    KÜLTÜR SANAT EKRANI
    10:45
    PEMBE MASA
    11:00
    GÜN ORTASI
    12:00
    GELECEK İÇİN EĞİTİM
    13:00
    İŞİN GÜZEL YANI
    13:30
    DİJİTAL FİNANS
    14:00
    YÜKSELEN ASYA
    14:30
    AKADEMİ
    15:00
    YÖNETİM KATI
    15:30
    AÇIK SORULAR
    16:00
    CESUR ADIMLAR
    17:00
    KÜLTÜR SANAT EKRANI
    18:00
    GELECEK İÇİN EĞİTİM
    18:30
    GÜZEL HAYAT
    19:00
    PEMBE MASA
    20:00
    SOYUT ŞEYLER EKONOMİSİ
    21:00
    SAAT FARKI
    22:00
    STUDYO VOA 6. GÜN
    22:30
    CESUR ADIMLAR
    23:00
  • DMAX
    BAGAJ SAVAŞLARI
    00:30
    BAGAJ SAVAŞLARI
    00:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    01:25
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    01:55
    TAMİRAT TADİLAT
    02:20
    YABANDA 100 GÜN
    03:05
    GÜMRÜK KONTROL: AMERİKA
    03:50
    GÜMRÜK KONTROL: AMERİKA
    04:10
    GÜMRÜK KONTROL: AVUSTRALYA
    04:35
    ALASKA'NIN MİMARLARI
    04:55
    NASIL YAPILIR?
    05:35
    NASIL YAPILMIŞ?
    06:00
    NASIL YAPILMIŞ?
    06:30
    NASIL YAPILMIŞ?
    07:00
    İKİNCİ EL KRALLARI
    07:30
    İKİNCİ EL KRALLARI
    07:55
    İKİNCİ EL KRALLARI
    08:25
    HURDA AVCILARI:KLASİK ARABALAR
    08:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    09:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    10:25
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    10:55
    UNUTULMUŞ HAZİNELER
    11:25
    TAMİRAT TADİLAT
    11:55
    YOLDA NE YİYORUZ?
    12:55
    YOLDA NE YİYORUZ?
    13:25
    YOLDA NE YİYORUZ?
    13:55
    MANGAL KAPIŞMASI
    14:25
    MANGAL KAPIŞMASI
    14:45
    NASIL YAPILMIŞ?
    15:15
    NASIL YAPILMIŞ?
    15:45
    MADEN 33
    16:15
    ANTİKA AVCILARI
    18:50
    ANTİKA AVCILARI
    19:15
    ANTİKA AVCILARI
    19:45
    ANTİKA AVCILARI
    20:10
    ED STAFFORD: YABAN MACERASI
    20:40
    ED STAFFORD: YABAN MACERASI
    21:40
    ALTIN PEŞİNDE: PARKER'IN YOLU
    22:40
    ALTIN PEŞİNDE:DAVE TURIN'İN...
    23:40
  • cartoon-network
    CLARENCE
    00:10
    CLARENCE
    00:35
    KAFADAR AYILAR
    01:00
    KAFADAR AYILAR
    01:25
    ADVENTURE TIME
    01:50
    ADVENTURE TIME
    02:15
    UNCLE GRANDPA
    02:40
    KRAL ŞAKİR
    03:05
    KRAL ŞAKİR
    03:30
    KRAL ŞAKİR
    03:55
    KRAL ŞAKİR
    04:20
    KRAL ŞAKİR
    04:45
    KRAL ŞAKİR
    05:10
    KRAL ŞAKİR
    05:35
    KRAL ŞAKİR
    06:00
    KRAL ŞAKİR
    06:25
    OGGY VE HAMAMBÖCEKLERİ
    07:00
    OGGY VE HAMAMBÖCEKLERİ
    07:30
    GRIZZY VE LEMMINGLER
    08:00
    GRIZZY VE LEMMINGLER
    08:30
    MAŞA İLE KOCA AYI
    09:00
    MAŞA İLE KOCA AYI
    09:30
    KÖPEK KİMDE KALACAK?
    10:00
    ELMA VE SOĞAN
    11:30
    ELMA VE SOĞAN
    12:00
    SEVİMLİ KAHRAMANLAR HİKAYELER
    12:30
    DC SUPER HERO GIRLS
    13:00
    DC SUPER HERO GIRLS
    13:30
    CRAIG'İN KRALLIĞI
    14:00
    CRAIG'İN KRALLIĞI
    14:30
    KRAL ŞAKİR
    15:00
    KRAL ŞAKİR
    15:30
    MR. BEAN
    16:00
    MR. BEAN
    16:30
    ELMA VE SOĞAN
    17:00
    ELMA VE SOĞAN
    17:30
    SEVİMLİ KAHRAMANLAR HİKAYELER
    18:00
    KRAL ŞAKİR
    18:30
    KRAL ŞAKİR
    19:00
    KRAL ŞAKİR
    19:30
    TEEN TITANS GO!
    20:00
    TEEN TITANS GO!
    20:30
    SCOOBY DOO! VE...
    21:00
    SCOOBY DOO! VE...
    21:30
    MR. BEAN
    22:00
    MR. BEAN
    22:25
    GUMBALL
    22:50
    GUMBALL
    23:20
    GUMBALL
    23:45
  • disney-channel
    ZATONYA
    00:05
    BOYSTER
    00:18
    BOYSTER
    00:40
    HAYRİ CANAVARGİL
    01:05
    HAYRİ CANAVARGİL
    01:28
    ZATONYA
    01:51
    BOYSTER
    02:04
    BOYSTER
    02:27
    HAYRİ CANAVARGİL
    02:51
    HAYRİ CANAVARGİL
    03:14
    ZATONYA
    03:37
    BOYSTER
    03:50
    BOYSTER
    04:13
    HAYRİ CANAVARGİL
    04:37
    ZATONYA
    05:00
    MUCİZE
    05:15
    FINEAS VE FÖRB
    05:38
    MICKEY'NİN KLÜP EVİ
    06:00
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    06:30
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    07:00
    PİJAMASKELİLER
    07:30
    BİNGO VE ROLI'NİN MACERALARI
    08:00
    FINEAS VE FÖRB
    08:30
    BLUEY
    09:00
    BLUEY
    09:07
    BLUEY
    09:14
    MUCİZE
    09:30
    MUCİZE
    10:00
    DUCKTALES
    10:30
    ESRARENGİZ KASABA
    11:00
    ESRARENGİZ KASABA
    11:30
    ESRARENGİZ KASABA
    12:00
    ESRARENGİZ KASABA
    12:30
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    13:00
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    13:30
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    14:00
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    14:30
    MUCİZE
    15:00
    MUCİZE
    15:30
    MUCİZE
    16:00
    MUCİZE
    16:30
    ESRARENGİZ KASABA
    17:00
    ESRARENGİZ KASABA
    17:30
    BAYKUŞ EVİ
    18:00
    BAYKUŞ EVİ
    18:30
    MICKEY
    19:00
    MICKEY
    19:04
    MUCİZE
    19:15
    MUCİZE
    19:45
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    20:15
    GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...
    20:45
    ESRARENGİZ KASABA
    21:15
    ESRARENGİZ KASABA
    21:45
    MUCİZE
    22:15
    MUCİZE
    22:37
    KICK BUTTOWSKI
    23:00
    KICK BUTTOWSKI
    23:30
    FINEAS VE FÖRB
    23:52
  • Minika GO
    KOYUN SHAUN
    00:00
    MOLLY
    00:30
    MACERACI YÜZGEÇLER
    01:00
    NEŞELİ DÜNYAM
    01:30
    HIZLI AYAKLAR
    02:00
    ALPMAN
    02:30
    KRATT KARDEŞLER
    03:00
    MACERACI YÜZGEÇLER
    03:30
    NEŞELİ DÜNYAM
    04:00
    HIZLI AYAKLAR
    04:30
    ALPMAN
    05:00
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    05:30
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    06:00
    GERONIMO STILTON
    06:30
    MONDO YAN
    07:00
    KOYUN SHAUN
    07:30
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    08:00
    OSCAR ÇÖLLERDE
    08:30
    KRATT KARDEŞLER
    09:00
    MY LITTLE PONY
    09:25
    BUNU BİLİYOR MUSUN?
    09:45
    DINO DANA
    10:15
    MOLLY
    10:40
    NEŞELİ DÜNYAM
    11:05
    NEŞELİ DÜNYAM
    11:30
    HIZLI AYAKLAR
    11:55
    KOYUN SHAUN
    12:20
    MONDO YAN
    12:55
    GERONIMO STILTON
    13:25
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    13:50
    KRATT KARDEŞLER
    14:30
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    14:55
    MY LITTLE PONY
    15:20
    OSCAR ÇÖLLERDE
    15:45
    BUNU BİLİYOR MUSUN?
    16:20
    DINO DANA
    16:50
    TRANSFORMERS CYBERVERSE
    17:15
    POWER RANGERS
    17:45
    KOYUN SHAUN
    18:20
    KRATT KARDEŞLER
    18:55
    XAVIER VE GİZLİ MÜZE
    19:20
    OSCAR ÇÖLLERDE
    19:50
    MONDO YAN
    20:20
    MOKA'NIN OLAĞANÜSTÜ MACERALARI
    20:50
    GGO FUTBOL
    21:25
    GERONIMO STILTON
    22:30
    OSCAR ÇÖLLERDE
    23:00
    TRANSFORMERS CYBERVERSE
    23:30
  • trt-çocuk
    ÇİZGİ FİLM 'MAYSA VE BULUT'
    00:15
    ÇİZGİ FİLM 'ASLAN'
    00:35
    ÇİZGİ FİLM 'ELİF VE ARKADAŞ...
    01:00
    ÇİZGİ FİLM 'NASREDDİN HOCA ...
    01:25
    ÇİZGİ FİLM 'KAPTAN PENGU VE...
    01:50
    ÇİZGİ FİLM 'EGE İLE GAGA'
    02:05
    ÇİZGİ FİLM 'BULMACA KULESİ'
    02:30
    ÇİZGİ FİLM 'YADE YADE'
    02:55
    ÇİZGİ FİLM 'NASREDDİN HOCA ...
    03:20
    ÇİZGİ FİLM 'ASLAN'
    03:50
    ÇİZGİ FİLM 'ELİF VE ARKADAŞ...
    04:25
    ÇİZGİ FİLM 'DİJİTAL TAYFA'
    04:35
    ÇİZGİ FİLM 'RAFADAN TAYFA'
    05:00
    ÇİZGİ FİLM 'KARE'
    05:25
    ÇİZGİ FİLM 'İBİ'
    05:50
    ÇİZGİ FİLM 'KAPTAN PENGU VE...
    06:15
  • trt-2
    HAVA DURUMU
    00:55
    GÜN SONU
    01:00
    HAVA DURUMU
    02:55
    HABER 03
    03:00
    HAVA DURUMU
    03:55
    HABER 04
    04:00
    SICAK NOKTA
    04:10
    HABER 05
    05:00
    KALKINMA AJANDASI
    05:50
    HAVA DURUMU
    05:55
    HABER 06
    06:00
    HAVA DURUMU
    06:55
    GÜNAYDIN HAFTA SONU
    07:00
    HAVA DURUMU
    09:55
    HABER 10
    10:00
    HAVA DURUMU
    10:55
    HABER 11
    11:00
    HAVA DURUMU
    11:55
    HABER 12
    12:00
    HAVA DURUMU
    12:55
    HABER 13
    13:00
    SPOR
    13:45
    HAVA DURUMU
    13:55
    HABER 14
    14:00
    HAVA DURUMU
    14:55
    HABER 15
    15:00
    HAVA DURUMU
    15:55
    HABER 16
    16:00
    DOĞADAKİ İNSAN
    16:20
    HAVA DURUMU
    16:55
    HABER 17
    17:00
    SPOR
    17:45
    HAVA DURUMU
    17:55
    HABER 18
    18:00
    HAVA DURUMU
    18:55
    HABER 19
    19:00
    HAVA DURUMU
    19:55
    ANA HABER 20
    20:00
    HAVA DURUMU
    20:55
    ÖMÜR DEDİĞİN
    21:00
    HAVA DURUMU
    21:55
    HABER 22
    22:00
    HAVA DURUMU
    22:55
    HABER 23
    23:00
    HAVA DURUMU
    23:55
  • TRT Arapça
    ALAKHBAR
    00:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    00:30
    ALAKHBAR
    01:00
    ALMAJAL
    02:00
    AALA MAW'ED
    03:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    03:30
    MOSAIC
    04:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    04:30
    ALMAJAL
    05:00
    WA LANA WAQFA
    06:00
    HADITH ALMEDIA
    06:30
    MUTAQADAT AL SHOOB
    07:00
    MISAFIR
    07:30
    ALMAJAL
    08:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    09:00
    WA LANA WAQFA
    09:30
    ALAKHBAR
    10:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    10:30
    ALAKHBAR
    11:00
    MUTAQADAT AL SHOOB
    11:30
    MOSAIC
    12:00
    MISAFIR
    12:30
    ALAKHBAR
    13:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    14:00
    AALA MAW'ED
    14:30
    ALAKHBAR
    15:00
    WA LANA WAQFA
    15:30
    ALAKHBAR
    16:00
    HADITH ALMEDIA
    16:30
    ALAKHBAR
    17:00
    QISSA VEMA FIHA
    18:00
    MOSAIC
    18:30
    ALAKHBAR
    19:00
    FIL IQTISAD [BIZ]
    19:30
    ALAKHBAR
    20:00
    FIL RIYADA [SPORTS]
    20:30
    WA LANA WAQFA
    21:00
    HADITH ALMEDIA
    21:30
    ALAKHBAR
    22:00
    ALMAJAL
    23:00
  • TRT Kürdi
    YAŞAM
    00:00
    TATLIM BENİM
    00:30
    SEYDA
    01:30
    ŞARK SOFRASI
    02:30
    SİYER KASİDE
    03:05
    HOŞ LEZZETLER
    03:40
    TECVİD
    04:15
    SİZ NE DİYORSUNUZ
    05:15
    KÜRTÇE ÖĞRENİYORUM LATİNCE
    05:40
    HATİM MEALİ
    06:00
    YASEMİN ÇİÇEĞİ
    07:00
    VAKİT NASIL GEÇTİ
    08:00
    ŞEHİR VE İNSAN
    08:45
    HABER HAFTASONU
    09:00
    ENGELSİZ
    11:00
    SAĞLIKLI HAYAT
    11:30
    COŞKULU ŞARKILAR
    12:30
    GEZELİM GÖRELİM
    14:40
    KAYIP DİVAN
    15:20
    DOĞRU TEDAVİ
    16:20
    HAVA DURUMU ZAZACA
    16:55
    HABER ZAZACA HABER
    17:00
    BÖLGENİN KADINLARI
    17:25
    HAVA DURUMU SORANİCE
    17:55
    HABER SORANİCE HABER
    18:00
    KÖY MEYDANİ
    18:25
    HAVA DURUMU KURMANCİ
    19:25
    HABER ANA HABER
    19:30
    OZAN
    20:15
    ZÜMRÜT - Ü ANKA
    22:45
  • TRT Avaz
    TÜRKLER
    00:00
    ÇALGILARIN DİLİNDEN YUNUS
    00:30
    KAFKAS CEPHESİ 'BEYAZ SAVAŞ'
    01:00
    MUHACİR
    01:30
    AKILLI BESLEN
    02:00
    GÖÇEN LEZZETLER
    02:30
    PASTANE
    03:00
    İSTİKLAL MARŞI
    03:58
    AVAZ HABER
    04:00
    OFFROAD GÜNLÜĞÜ
    04:30
    DOĞADAKİ İNSAN
    05:00
    KÜLTÜR SANAT AVAZ
    06:00
    YENİ KÖYLÜ
    06:30
    DÜNÜN ÖZETİ
    07:00
    BENİ BÖYLE SEV
    07:20
    SAĞLIKLI GÜNLER
    09:30
    ŞEHRİME HOŞ GELDİNİZ
    10:00
    NE VARSA İÇİNDEDİR
    10:30
    KÜLTÜR SANAT AVAZ
    11:00
    DOĞADAKİ İNSAN
    11:30
    TEK YÜREK
    12:00
    OFFROAD GÜNLÜĞÜ
    14:30
    SAĞLIKLI GÜNLER
    15:00
    DİJİTAL ÇAĞDA EBEVEYNLİK
    15:30
    EKONOMİ POLİTİK
    16:00
    AVAZ GÜNDEM
    17:00
    ÇALGILARIN DİLİNDEN NAĞMELER
    17:20
    OFFROAD GÜNLÜĞÜ
    18:00
    EV SİNEMASI KUŞAĞI 'MAKAS'
    18:30
    ŞEHRİME HOŞ GELDİNİZ
    20:00
    YENİ KÖYLÜ
    20:30
    AVAZ HABER
    21:00
    MUSUL VİLAYETİ: YÜZYILLIK D...
    21:30
    İMAM MATURİDİ
    22:00
    DİJİTAL ÇAĞDA EBEVEYNLİK
    23:00
    NE VARSA İÇİNDEDİR
    23:30
  • TRT World HD
    NEWS
    00:00
    ROUNDTABLE
    00:30
    THE NEWSMAKERS
    01:00
    MONEY TALKS
    01:30
    NEWS
    02:00
    STRAIT TALK
    02:30
    NEWS
    03:00
    SHOWCASE
    03:30
    NEWS
    04:00
    THE PIPE DREAM
    04:30
    NEWS
    05:00
    MY AMERICA
    05:30
    DIGITAL DOCUMENTARIES
    05:45
    THE NEWSMAKERS
    06:00
    NEXUS
    06:30
    NEWS
    07:00
    ACROSS THE BALKANS
    07:30
    NEWS
    08:00
    ROUNDTABLE
    08:30
    AFRICA MATTERS
    09:00
    MONEY TALKS
    09:30
    NEWS
    10:00
    THE NEWSMAKERS
    10:30
    NEWS
    11:00
    THE PIPE DREAM
    11:30
    STRAIT TALK
    12:00
    PLAYBACK
    12:30
    NEWS
    13:00
    MONEY TALKS
    13:30
    NEWS
    14:00
    DOUBLE CHECK
    14:30
    THE CROSSROADS
    14:45
    NEWS
    15:00
    INSIDE AMERICA
    15:30
    STORYTELLER
    16:00
    NEWS
    17:00
    JUST2DEGREES
    17:30
    THE NEWSMAKERS
    18:00
    ROUNDTABLE
    18:30
    NEWS
    19:00
    PLAYBACK
    19:30
    NEWS
    20:00
    THE CROSSROADS
    20:30
    DIGITAL DOCUMENTARIES
    20:45
    THE NEWSMAKERS
    21:00
    COMPASS
    21:30
    NEWS
    22:00
    SCORELINE
    22:30
    DOUBLE CHECK
    22:45
    NEWS
    23:00
    JUST2DEGREES
    23:30
  • TRT Belgesel
    AFRİKA'NIN GİZLİ DÜNYALARI ...
    00:10
    GEÇMİŞİN GÖLGESİNDE
    00:55
    KAZ OTARAN
    01:30
    DOĞU'NUN KAYIP SİLÜETLERİ
    02:15
    YOK OLMADAN KEŞFET
    02:45
    SAVAŞIN EFSANELERİ [SESLİ B...
    03:25
    SIFIR ATIK
    04:15
    DEV KANATLAR: KARA AKBABA
    04:45
    YİYECEĞİN SERÜVENİ [AYRINTI...
    05:40
    VAHŞİ AND DAĞLARI
    06:05
    TANITIM
    06:55
    İSTİKLAL MARŞI
    06:58
    ŞEFİN ÖZEL KONUĞU [SESLİ BE...
    07:00
    TAVUK GEZEGENİ
    07:55
    YABANCI HAYATI KEŞFET
    08:40
    GELENEĞİ YAŞATMAK
    09:10
    KHOOR MOOSA'DA HAYAT
    10:05
    BİR KIŞ ÖYKÜSÜ
    11:00
    BU NASIL OTEL ?
    11:30
    DOĞAL KUVVETLER
    12:15
    ANADOLU'DA YAŞAM
    13:05
    ÖZEL TESLİMAT [SESLİ BETİML...
    13:55
    MİLYAR DOLARLIK DEV MADEN
    14:20
    HAYATIN HİKAYESİ
    15:10
    DİYAR-I PAKİSTAN
    16:05
    HAYVAN YAVRULARI-HAYATLARIN...
    16:35
    İNSAN DOĞAYA KARŞI [6.SEZON]
    17:40
    SIFIR ATIK
    18:30
    BÜYÜK KEDİLER [AYRINTILI AL...
    19:05
    ŞEHİRDEN UZAKTA
    20:00
    AİLENİN YENİ ÜYESİ [SESLİ B...
    21:00
    KÖTÜLÜĞÜN ENDÜSTRİSİ
    22:00
    MİLYAR DOLARLIK DEV MADEN
    22:25
    DOĞAL KUVVETLER
    23:15
  • TRT Okul
    FİLM ARKASI
    01:30
    İHMAL EDİLEBİLİR NASİHATLER
    02:00
    FİLM ÖNÜ
    03:00
    YERLİ SİNEMA: AHLAT AĞACI
    03:15
    FİLM ARKASI
    06:40
    YERYÜZLERİ
    07:10
    HAYAT SANAT - KOLAJ
    07:30
    SESSİZCE
    08:00
    GELENEKSEL EVLER
    08:20
    COĞRAFYADAN KÜLTÜRE BAĞ
    08:30
    TARİHİN RUHU
    09:00
    EŞİK
    09:30
    YABANCI SİNEMA: İLK VEDA [A...
    10:00
    SİNEM ÇAPRAZ İLE LEZZET ATLASI
    11:30
    ANJELİKA AKBAR İLE SESLER
    12:00
    HASAN KAÇAN İLE ÇİZGİ ATÖLYESİ
    12:30
    TÜRK CAZ STANDARTLARI ENSTİ...
    13:00
    SİNEMA +
    13:45
    KARALAMA DEFTERİ
    14:30
    BELGESEL: AHLAT'IN YOLCULUĞU
    15:00
    EVLİYA ÇELEBİ
    17:15
    ARŞİVDEN KONSERLER
    18:00
    BİR KARE BİR ANLAM
    18:30
    YERYÜZLERİ
    18:45
    KELİMELER VE ŞEYLER
    19:00
    BİR MACAR GECESİ KONSERİ [B...
    20:00
    FİLM ÖNÜ
    21:45
    YABANCI SİNEMA: YAĞMURDAN Ö...
    22:00
  • TRT Müzik
    MÜZİĞİN USTALARI
    00:00
    ÜÇ YÂREN
    01:30
    BİZ BİZE ŞARKILAR
    02:30
    UZUN İNCE BİR YOL
    03:30
    BOĞAZİÇİ SESLERİ
    04:15
    KADININ SENFONİSİ
    05:00
    SÜMER EZGÜ İLE ANADOLU'DAN ...
    05:30
    EZGİLER
    06:00
    İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
    07:00
    KLİPARK
    07:05
    NAĞMELER
    08:00
    EZGİLER
    08:45
    GÜNAYDIN
    09:45
    OYUN HAVALARI
    10:30
    SİYAH BEYAZ
    10:45
    MÜZİK DÜNYASI
    11:15
    TERAS
    11:30
    ZİRVEDEKİ TÜRKÜLER
    12:00
    % 100 ARABESK
    12:30
    HEY GİDİ GÜNLER
    13:15
    DOMBRANIN İZİNDE
    13:45
    ÜÇ YÂREN
    14:30
    MAZİDEN GELEN
    15:30
    SÜMER EZGÜ İLE ANADOLU'DAN ...
    15:45
    İPEK YOLU
    16:15
    SESLER ÂLEMİ
    17:30
    CÜMBÜŞÜN PEŞİNDE
    18:00
    SİYAH BEYAZ
    18:30
    ZAMÂNE
    19:00
    GÖNÜLLER BİR OLSUN
    20:00
    YEDİ İKLİM
    21:00
    MAZHAR ALANSON İLE
    22:15
    AYKUT KUŞKAYA İLE GECE ŞARK...
    23:00
    ARMONİ
    23:30
  • TRT Turk
    KIBRIS ZAFERE DOĞRU
    01:20
    PAPATYA ÇOCUK
    03:25
    3'TE 3
    03:50
    İSTİKLAL MARŞI VE GÜNÜN PRO...
    06:28
    TÜRK SİNEMASI 'KELOĞLAN'
    06:30
    ÇİZGİ FİLM 'CANIM KARDEŞİM'
    08:35
    ACEMİ ANNELER
    08:45
    DOĞA HARİKALARI
    10:35
    TOZKOPARAN İSKENDER
    10:40
    YERLİ DİZİ
    12:20
    YERLİ DİZİ
    15:40
    ANA HABER
    19:00
    GÖNÜL DAĞI
    20:00
  • trt-spor
    SPOR ARTI
    01:00
    % 100 FUTBOL
    02:00
    SPOR TOTO 1. LİG FUTBOL KAR...
    03:00
    İTALYA SERİ A ÖZETLER
    04:40
    İLERİ ÜÇLÜ TRANSFER
    05:00
    İSTİKLAL MARŞI
    06:58
  • Halk TV
    HAFTASONU ANA HABER
    08:00
    GÖRKEMLİ HATIRALAR
    10:00
    ÖĞLE BÜLTENİ
    13:00
    GÜNDEM ÖZEL
    15:00
    DÜNYA VARMIŞ
    16:00
    PARANTEZ
    17:00
    HAFTASONU ANA HABER
    18:00
    SADECE SORUYORUM
    20:00
    PANORAMA
    21:00
  • 24
    GÜNÜN MANŞETİ
    01:00
    KÜRESEL OYUN
    02:30
    GÜNDEM DIŞI
    04:00
    ESAS MESELE
    06:00
    GÜNDEM DIŞI
    07:00
    MODERATÖR HAFTA SONU
    10:00
    HABER BÜLTENİ
    12:00
    8. ETAP
    12:15
    HAFTA SONU GÜN ORTASI
    13:00
    HABER BÜLTENİ
    14:00
    GÜZEL OYUN
    14:15
    HABER BÜLTENİ
    15:00
    HAFTA SONU GÜN ORTASI
    15:15
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    NELER OLUYOR HAYATTA
    16:15
    HABER BÜLTENİ
    17:00
    KIRMIZI HALI
    17:15
    HAFTA SONU AKŞAM HABERLERİ
    18:00
    24 PORTRE
    19:00
    HABER BÜLTENİ
    20:00
    BU ÜLKE
    20:15
    HABER BÜLTENİ
    22:00
    KAYIT DIŞI
    22:15
  • Diyanet TV
  • Sports TV
  • fb-tv
    BİZ BİZE TEKRAR
    00:00
    ANALİZ FENERBAHÇE
    01:00
    HEAD TO HEAD
    01:15
    GECE HABERİ TEKRAR
    02:15
    RAKAMLARLA RAKİPLER
    02:30
    MAÇ SAATİ
    03:00
    AVRUPADAN FUTBOL
    04:30
    TOP TEN
    05:00
    MAÇ SAATİ
    05:15
    HEAD TO HEAD
    06:15
    FENERBAHÇE BEKO - OLYMPİAKOS
    07:15
    ANALİZ FENERBAHÇE
    08:45
    YARININ YILDIZLARI
    09:00
    TARİHTE BUGÜN
    09:30
  • TV 100
    HABER BÜLTENİ
    01:30
    ERTAN ÖZYİĞİT İLE KAYITDIŞI
    01:45
    HABER BÜLTENİ
    05:00
    HAFTA SONU GÜN UYANIYOR
    07:00
    MAGAZİN HATTI
    09:00
    HABER BÜLTENİ
    10:00
    HABER BÜLTENİ
    11:00
    HABER BÜLTENİ
    12:00
    HABER BÜLTENİ
    13:00
    HABER BÜLTENİ
    14:00
    BİZ BİZE
    14:30
    HABER BÜLTENİ
    15:30
    HABER BÜLTENİ
    16:00
    HABER BÜLTENİ
    17:00
    HABER BÜLTENİ
    18:00
    HAFTA SONU ANA HABER BÜLTENİ
    18:30
    KARŞI MAHALLE
    20:00
    HABER BÜLTENİ
    23:15
    VAR ODASI
    23:30
  • Kral Pop Radyo
    POP MÜZİK
    00:00
    POP MÜZİK
    07:00
    MERT RUSCUKLU
    08:00
    ŞAFAK KARAMAN - KARA TAHTA
    11:00
    POP MÜZİK
    12:00
    KRAL POP 20
    13:00
    POP MÜZİK
    15:00
    POP MÜZİK
    16:00
    BAY J
    18:00
    POP MÜZİK
    20:00
Bülent SOYLU Krediloji.com